x

Kopyalandı

Makaleleri paylaş

Akademi Başlangıç Eğitimi Makaleler
DeFi OKEx

Yüksek Getiri Oranıyla Stake: OKEx Flash Deals

2021.09.16 OKEx

Sizlere OKEx’in en son yatırım ürünü olan Flash Deals’ı ve Flash Deals’a katılarak nasıl daha yüksek getiri oranı ile daha hızlı pasif gelir elde edebileceğinizi adım adım anlatan bir kılavuz hazırladık.

Flash Deals Nedir?

DeFi ekosistemi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Özellikle HODL eden uzun vadeli yatırımcıların tercih ettiği Birikim ve Stake hizmetleri artık neredeyse her yatırımcı tarafından mutlaka kullanılan bir kripto kazanç hizmeti haline gelmiş durumda.

OKEx (www.okex.com) dünya lideri kripto para spot ve türev borsası olarak, kullanıcılarımız için her geçen gün daha faydalı olabilmek adına çalışıyor ve platformumuza sektörün son yenliklerini entegre etmeye devam ediyoruz.

En son yeniliklerimizden birisi OKEx Earn’ün içerisinde yer alan Flash Deals (Flaş Fırsatlar). Kullanıcılarımızın dönemsel olarak katılabildikleri, sektör ortalamasının çok üzerinde, sınırlı sayıda ve sınırlı sürede gerçekleşen bir staking hizmeti.

Kullanıcılarımızın İlgisi Büyük

Şimdiye kadar 8 farklı kripto varlık için oluşturulan Flash Deals stake listelemeleri sırasıyla: MATIC, SOL, KAR, EFI, LUNA, NU, KINE ve ELF için minimum %37.2, maksimum %1000 *YGO ile hayata geçti. Dönemsel aralıklarla Flash Deals’ta yer verilen 8 farklı kripto varlığın katılım limiti şimdiye kadar listelenmenin ardından birkaç saat sonra tükendi.

Kullanıcılarımız 15 gün ile 5 gün arasında değişen dönemlerde 8 farklı kripto varlığa yatırım yaparak sektör üzerinde getiri oranı pasif gelir elde etmiş oldu.

Buraya kadar okuduklarınızın ilginizi çektiyse, gelin şimdi bir sonraki Flash Deals’a nasıl katılınır uygulamalı olarak bakalım.

Flash Deals’a Nasıl Katılınır?

Adım 1

İlk olarak OKEx web sitesi veya mobil uygulamamız üzerinden OKEx Earn(Mobilde — DeFi/Earn) bölümüne ve ardından Flash fırsatlar kısmına tıklamalısınız. Hemen ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Adım 2

Not: Biz bu yazıyı hazırlarken aktif olan Flash Deals ELF token’dı. Bu sebeple işlemlerimizi örnek olması adına ELF token üzerinden gerçekleştireceğiz fakat diğer listelenecek kripto varlıklarda süreç birebir aynı olacaktır.

Aktif olan Flash Deals’ın sağ tarafında yer alan Katıl butonuna tıklayın ve ardından açılacak olan pencerede yatırmak istediğiniz miktarı seçerek Devam et butonuna tıklayın.

Not: Flash Deals’a katılabilmek için listelenen kripto varlığın cüzdanınızda yer alması gerekir. Katılmadan önce cüzdanınızı kontrol edin ve eğer ilgili kripto varlık yoksa spot işlemlerden yatıracağınız miktar kadarını satın alın.

Adım 3

Ardından açılır pencerede yer alan Tamam butonuna basarak işleminizi onaylayın.

Adım 4

Tebrikler! Flash Deals’ta staking işleminiz tamamlandı.

OKEx Earn sayfasında yer alan Kazançlarım sekmesine tıklayarak Earn içerisinde, Flash Deals’ta dahil katıldığınız tüm birikim, stake işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Katıldığınız ürünlerde detay görmek isterseniz, ilgili ürünün sağ tarafında yer alan Ayrıntılar belirtecine tıklayarak ürünün katılım süresi kazancınız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

*YGO: İngilizce APY (Annual Percentage Yield) teriminin Türkeçeye çevrilmesi sonucunda oluşturulan ve Yıllık Getiri Yüzdesi ya da Yıllık Getiri Oranı olarak kullanılan kısaltma.

DeFi ve Earn hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz; OKEx Akademi'de yer alan diğer makalelerimize göz atabilirsiniz

DeFi Stake Etmek Nedir?

OKEx Kazan: Kripto ile Pasif Gelir

OKEx Kazan'da Birikim ile Pasif Gelir Nasıl Elde Edilir?

OKEx Hakkında:

Dünya lideri bir kripto para spot ve türev borsası olan OKEx, küresel kripto yatırımcılarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için en çeşitli pazarı sunuyor.

OKEx Türkiye’yi TwitterTelegramInstagram ve Facebook’tan takip edebilirsiniz.

OKEx, dünya lideri kripto para spot ve türev borsasına kayıt olmak için tıklayın.

Herhangi bir sorunuz olduğunuzda, daha fazla bilgi için Telegram üzerinden @OKExTRDestek ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıklar ticareti önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

Önerilenler

baslangic-egitimi